Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více o cookies >>>

Bazénové vysavače a odvlhčovače

Nabízíme bazénové vysavače Dolphin od firmy Maytronics a TORNAX od firmy ZODIAC. Dále prodáváme odvhlčovače značky AMCOR.

Bazénové vysavače

Několik desetiletí ve vývoji bazénových vysavačů staví značku Maytronics mezi světové špičky. Každý z vysavačů Dolphin v sobě kombinuje pokročilé technologie, ověřenou spolehlivost a maximální účinnost. Díky automatickému ovládání si tak můžete vychutnat odpočinek v průzračně čistém bazénu, a to jen s minimální péčí a údržbou. Nabízíme širokou škálu automatických bazénových vysavačů pro privátní i veřejné bazény.

 

 

Odvlhčovače

Vlhkost vzduchu v rodinných domech s vnitřním bazénem bývá často opomíjená a řeší se neúčinně a dočasně větráním. Moderním a daleko úspornějším řešením je použití bazénového odvlhčovače, který funguje na principu kondenzace, a tak snadno a efektivně reguluje vlhkost. Díky tomu ušetříte energie i náklady na opravu interiéru v případě plísně či koroze, která vzniká právě nevhodnou vlhkostí v interiéru. Společnost SD BAZÉNY BRNO - DUŠAN SUCHÁNEK důvěřuje více než 20 let bazénovým odvlhčovačům AMCOR.