Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více o cookies >>>

Bazény z PVC fólie

Také sníte o vlastním bazénu?
V poslední době se stává ideálním řešením pro zákazníky, kteří nejsou vázaní malou plochu na svém pozemku individuální návrh nového bazénu. Tvar i velikost svého nového bazénu si může do posledního detailu navrhnout zákazník sám. A to vše díky samotné techologii výstavby bazénu a poté vyvařením kvalitní bazénou folií o tloušce 1,5 mm. Tato fólie je zesílena textilním materiálem mimořádně odolným vůči protržení. Fólie jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště a neposlední řadě na opravu (sanaci) stávajících starších betonových bazénů.

Jako nosný prvek bazénu slouží železobetonová deska a na ní vystavěný obvodový plášť z polysterénových, nebo betonových tvarovek vyztužené stavební ocelí a vyplněné betonem. Poté se vnitřní povrch bazénu vyloží geotextilní podložkou napuštěnou antibakteriální ochrannou látkou a následně se vyvaří těžkou bazénovou fólií na bázi měkčeného PVC.

Naše firma už léta pracuje jen s nejkvalitnějšími materiály dostupnými na našem trhu. Jsme odběratelé čtyř nejrenomovanějších firem. Jedná se o DLW bazénové fólie americké firmy ARMSTROG (viz možnosti odstínů vpravo na stránce ...), belgické bazénové fólie ALKORPLAN, španělské fólie CEFIL a v poslední době nejpoužívanější německé fólie ELBE.

Tyto fólie se vyznačují dlouhou životností, jsou odolné vůčí UV záření a tudíž jsou stálobarevné. Nabízíme je v několika barevných odstínech. Naše firma vlastní i certifikát na profesionální svařovaní DLW bazénových fólií udělený firmou ARMSTRONG.
Otevřít certifikát ...

Princip funkce
Stavbou vlastního bazénu se stále většímu počtu milovníků chladné vody plní dlouho hýčkaný sen o kvalitě života, kterou pociťujete denně.

DLW delifol umožní, aby se Vaše sny o bazénu rychle a s příznivými náklady realizovaly. Jeho kvalita a dlouhá životnost se postarají o to, abyste tuto kvalitu života mohli také dlouhou dobu vychutnávat. A to nezávisle na tom, zda pokládáte fóliovou kapsu z DLW delifol do svého nového bazénu nebo jestli sanujete bazén, který už existuje léta. Svou mnohotvárností Vám DLW delifol poskytuje všechny možnosti k tomu, abyste svému bazénu dali zcela osobní charakter.

Mimořádně nenáročná PVC-P fólie skvěle odolná vůči protržení se zesílením textilním materiálem vysoké kvality je odolná vůči zvětrávání a rzi. Její pružnost a snadná zpracovatelnost umožňují nanejvýš precizní pokládku - a to i u bazénů neobvyklých tvarů. Také v hygienickém ohledu obstojí při nejvyšších požadavcích. DLW delifol má antimikrobiální vlastnosti a nedá baktériím a plísním žádnou šanci.

 

O optimální bezpečnost na schodech, stupních a v dětských brouzdalištích se stará DLW delifol NGP s pyramidální strukturou, která tak brání uklouznutí. DLW delifol je podrobován zkouškám podle příslušných fyzikálních a chemických směrnic Spolkového zdravotního úřadu (KSW).


DLW delifol splňuje všechny požadavky, které jsou kladeny na moderní, funkční a k životnímu prostředí přátelskou bazénovou fólii.
A takto DLW delifol funguje:

Příklad cenové kalkulace bazénu 6x3x1,5 m dle obrázku níže ...
Těžká folie ELBE modrá 53 m2 x 765,- Kč
40.558,- Kč
Geotextilní podložka 53 m2 x 45,- Kč
2385,- Kč
Kotvící lišty + spoj.materiál
4.752,- Kč
Písková filtrace 8m3/h + filtrační písek
11.842,- Kč
Skimmer beton
2.618,- Kč
Vratná tryska 3 ks x 390,- Kč
1.170,- Kč
Světlo 300W/12V
2.800,- Kč
Schůdky nerez 4-stupně
5.548,- Kč
Instalační materiál záloha
4.500,- Kč
Montáž
5.600,- Kč
CELKEM bez DPH
81.773,- Kč
CELKEM s 15% DPH
94.039,- Kč


Stavební příprava pro stavbu nového bazénu se skládá z betonového tělesa, které je provedeno z polystyrénových (cena 270,- Kč bez Dph), nebo betonových tvárnic, které jsou proarmovány a vyplněny betonem. Do stěn bazénu jsou při batonáži osazeny propojovací díly, skimmery, trysky, světla atd... Tato stavební příprava se cenově liší bazén od bazénu a ceny jsou individuální a závislé na mnoha faktorech. Nelze tedy bez znalostí Vašich přání, požadavků a zmíněných faktorů předem tabulkově určit cenu. Rádi vás však seznámíme s finanční kalkulací přesně dle dodaných informací o Vašem bazénu a požadovaném provedení.
Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 728 422 820. Na základě našich zkušeností seznamujeme naše zákazníky s nejlepším řešením. Preferujeme osobní kontakt, neboť jen tehdy je možné se seznámit se všemi podmínkami a přáními našich zákazníků a zaručit, že naše ceny jsou konečné.

Nejprve se namontují vrstvené panely. Potom se umístí PES rouno jako oddělující vrstva.
Potom se položí pásy delifol a svaří se, aby vznikla homogenní vodotěsná plocha. Montáží dokončovacích dílů je bazén kompletně dokončen.

Zde jsou ukázky našich realizací: